Jak si nechat navrhnout kuchyni na míru?

18. 02. 2016

Základem všeho je vybrat si dodavatele či výrobce kuchyňských linek se zkušenostmi, ideálně podle osobního doporučení někoho z okolí. O kvalitách konkrétního studia nevypovídá jen jeho práce na zakázce, ale také možnost zajištění kompletní realizace, doplňkové služby jako poradenství zdarma nebo záruční a pozáruční servis.

Zhmotněte vaše představy

Pokud váháte s uspořádáním interiéru, nechte si poradit od odborníků. Designéři v Cígler Home Design s vámi na první schůzce proberou vaše přání a představy týkající se materiálů, barev, dekorů a cenového stropu realizace. Máte-li tu možnost, přineste si na schůzku i výkresovou dokumentaci nebo alespoň rozměry interiéru. V případě, že tyto podklady nemáte k dispozici, navštíví vás po uzavření smlouvy o interiérové studii architekt a dokumentaci vytvoří.

Nechte si zpracovat návrh zdarma

Podle výkresové dokumentace interiéru návrhář připraví dispoziční návrh v kreslícím programu (viz fotogalerie). Po jeho odsouhlasení vytvoří na základě společné domluvy realistické 3D vizualizace, které vám přiblíží novou kuchyň se všemi detaily. V případě Cígler Home Design jde zpravidla o dvě až tři vizualizace každé místnosti nebo logického celku. Při složení zálohy (min. 5000 Kč) můžete do návrhů zasahovat do doby, než se kuchyň objedná. Společně s návrhy interiéru zdarma obdržíte i konkrétní cenovou nabídku celé objednávky. 

Zaujaly vás naše kuchyně nebo potřebujete nezávaznou cenovou kalkulaci? Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.


 
kuchyňské studio "Kitchen story" oc campus square, palachovo nám.2 , 625 00 Brno
Po – Pá  10 – 19 h, So  10 – 16 h

Cígler Home Design Facebook Cígler Home Design Instagram