Je možné vyrobit sektorovou kuchyni na míru?

27. 05. 2016

Ač to může znít jako protimluv, jde v současnosti o běžnou praxi, která doplnila standardní nabídku na trhu. Vedle zakázkových kuchyní od stolaře a sériově vyráběných kuchyňských linek z nábytkových řetězců existují specializovaná studia, která dokáží upravit sektorovou linku dle přání klienta. V rámci realizované zakázky kuchyň nejen dodají a nainstalují, ale provedou i požadované zásahy. 

Využijte jistotu záruky

Kuchyňská studia nabízí zboží od výrobců, kteří sledují trendy a jsou schopni dodat nejnovější barevná provedení, materiály a technické vychytávky, jako jsou výsuvy, výklopy a řešení pro využití slepých rohů ve skříňkách. K hlavním přednostem tohoto řešení u Cígler Home Design bezesporu patří desetiletá záruční lhůta, která v případě jednoho dodavatele úpravou kuchyně nezaniká. 

Proměňte katalogový kus v originál

Studio Cígler Home Design je schopné vám vybranou kuchyň upravit na míru. Nejde tedy o zakázkovou výrobu, protože po přijetí dodávky provede potřebné změny, které se mohou týkat úprav rozměrů skříněk, dvířek nebo pracovní desky, výměny kování či úchytek a dalších zásahů. Dodávku takové kuchyně lze doplnit stolem, regály nebo knihovnou vyrobenými v Cígler Home Design na míru.

Zaujaly vás naše kuchyně nebo potřebujete nezávaznou cenovou kalkulaci? Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.


 
kuchyňské studio "Kitchen story" oc campus square, palachovo nám.2 , 625 00 Brno
Po – Pá  10 – 19 h, So  10 – 16 h

Cígler Home Design Facebook Cígler Home Design Instagram