Stoly z betonu a světla z kartonu jsou nejnovější hity v Cígler Home Design

21. 04. 2016

Protože se kuchyňské a interiérové studio na Heršpické rozrůstá, představí se letos Cígler Home Design na Mobitexu rovnou ve dvou stáncích. V pavilonu F najdete pod číslem 42 expozici kuchyní a ve stánku číslo 60 si budete moci prohlédnout prezentaci židlí, stolů a osvětlení italských, německých a holandských designových značek.

Hra s materiály

Expozice s interiérovými kousky vás celkem snadno přesvědčí, že nábytek lze vyrobit skutečně ze všeho. Hlavním tématem pro rok 2016 jsou totiž v Cígler Home Design surové materiály a jejich použití. 

Na veletrhu budete mít šanci prohlédnout si stoly s deskou ze štípané žuly či betonu. Najdete tu i specialitu v podobě stolní desky zpracovanou technologií Grittstone, kdy matný povrch speciálně upraveného skla připomíná svým charakterem keramiku.

Nejrozmanitější škálu produktů nabídne přehlídka židlí, které jsou z velké části inspirované industriálním stylem. To znamená přiznané sváry, využití džínových potahů nebo židle vyrobené z plechu. Vedle toho bude na Mobitexu zastoupen populární retro styl ve formě ohýbaného kovového nábytku.

Budiž světlo!

V sekci svítidel vedle typického skla a kovu objevíte úžasné modely vyrobené z vrstveného hnědého kartonu, tak aby krásně vynikla jeho struktura. Industriální inspiraci rozpoznáte i ve vystaveném osvětlení, které často připomíná reflektory známé z filmových studií a fotoateliérů.

Na veletrhu Mobitex vám ke každému vystavenému modelu rádi řekneme více. Sejdeme se v termínu 20. – 23. 4. 2016 na brněnském výstavišti v pavilonu F.

Zaujaly vás naše kuchyně nebo potřebujete nezávaznou cenovou kalkulaci? Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.


 
kuchyňské studio "Kitchen story" oc campus square, palachovo nám.2 , 625 00 Brno
Po – Pá  10 – 19 h, So  10 – 16 h

Cígler Home Design Facebook Cígler Home Design Instagram