Jak vybrat novou kuchyň?

03. 02. 2016

Když začínáte uvažovat o nové kuchyni, je vždy dobré mít představu, co chcete a jak by to mělo fungovat. Zamyslete se nad velikostí kuchyně, jednotlivými materiály, barvou, dekorem i počtem vestavných spotřebičů. Mimo chladničky nebo trouby totiž zákazníci často při řešení nové kuchyňské linky požadují zabudovat i mikrovlnku, kávovar, parní troubu nebo dokonce nástěnné rádio. 

Připravte se na návštěvu kuchyňského studia

Ušetřete čas a hned na první setkání s odborníkem si přineste rozměry pokojů, údaje o umístění instalačních rozvodů (voda, plyn, elektřina, odpad), výšce parapetu, topení a dalších překážkách. V Cígler Home Design vždy navíc před objednávkou zvolené kuchyňské linky pošleme ke klientovi montéry, kteří prostor profesionálně zaměří, abychom si byli jisti všemi dispozicemi. Za rozměry dodané kuchyně a perfektní provedení montáže od té chvíle ručí naše studio.

 

Poznejte rozdíl mezi sériovou výrobou a kuchyněmi na míru

Při výběru dodavatele vaší nové kuchyně je dobré nepodlehnout zažité představě, že jen od stolaře dostanete kuchyni na míru a v obchodech najdete pouze sériové kusy. V současnosti už celá řada kuchyňských studií nabízí úpravu dodávané kuchyně na míru a Cígler Home Design není výjimkou (např. zkrácení hloubky skříněk). Kvalita sériové výroby je u zavedených značek trvalá a můžete se na ní spolehnout. Cena je přitom nižší než u zakázkově vyráběných kuchyní.

 

Zaujaly vás naše kuchyně nebo potřebujete nezávaznou cenovou kalkulaci? Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.


 
kuchyňské studio "Kitchen story" oc campus square, palachovo nám.2 , 625 00 Brno
Po – Pá  10 – 19 h, So  10 – 16 h

Cígler Home Design Facebook Cígler Home Design Instagram