Kuchyně Cígler

Interiérové studio Cígler Home Design dodává německé kuchyně prvotřídní kvality a navrhuje jejich řešení v rámci konkrétního interiéru. Velkorysé kuchyňské linky dovážíme z výrobního závodu J. Stickling GmbH, který se nachází na severu Německa. K vybavení našich interiérů využíváme kvalitní spotřebiče v širokém cenovém spektru – Miele, AEG, Electrolux, Brandt, Elica, Falmec, Liebherr.

Vaši novou kuchyň najdete
v našem showroomu

V kuchyňském studiu v Brně jsme pro vás připravili 400 m2 expozic designových kuchyní a jídelních sestav v moderním provedení a německé kvalitě výroby. To vše dotváří rafinovaný italský design v čele se sedacími soupravami, osvětlením a interiérovými doplňky. V naší nabídce najdete nábytek značek Biel, Max Divani, Foscarini, Artemidé nebo Calligaris. Prezentace produktů dalších vyhlášených designových značek na vás čeká přímo v našem showroomu Cígler Home Design.

Navrhujeme kuchyně pro život

Našim zákazníkům nabízíme sektorové kuchyně, jejichž nabídka téměř nezná mezí. Máme k dispozici tolik konstrukčních řešení, materiálů a barev, že u nás svou vysněnou kuchyň určitě najdete. I když jde o sektorové kuchyně, jsme připraveni vám vybraný model přizpůsobit na míru. U kuchyňských linek jsme schopni na přání upravit jednotlivé detaily nebo rozměry.

Protože jsme skutečně přesvědčeni o kvalitách našich produktů, poskytujeme na kuchyně německých značek desetiletou záruku.

Zaujaly vás naše kuchyně nebo potřebujete nezávaznou cenovou kalkulaci? Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.


 
kuchyňské studio "Kitchen story" oc campus square, palachovo nám.2 , 625 00 Brno
Po – Pá  10 – 19 h, So  10 – 16 h

Cígler Home Design Facebook Cígler Home Design Instagram