3D vizualizace a návrhy interiéru

V Cígler Home Design neprodáváme pouze nábytek. Ještě raději s vámi vytváříme váš nový domov. Pokud si nevíte rady se zařizováním jednotlivých pokojů, interiérů jako celku nebo se vám u nás v showroomu jednoduše něco líbí, nechte si od nás poradit. Uvidíte, že společně najdeme to nejlepší řešení pro vás i váš domov.

Váš nový interiér v 6 krocích

Plánujeme u Vás doma
Nejsme z těch, kteří navrhují interiéry od stolu. Po prvním setkání u nás v showroomu přijedeme navštívit my Vás, abychom veškeré detaily probrali přímo na místě. Osobní návštěva je možná po předchozí domluvě.
Spolehlivé zaměření prostoru
Abychom posílili návaznost jednotlivých prací, provádí pro nás zaměření a následnou instalaci kuchyňské linky jeden zkušený odborník. Za rozměry a jejich dodržení odpovídáme my.
3D vizualizace
Chceme, abyste o svojí nové kuchyni získali co nejpřesnější představu, a proto Vám zdarma vytvoříme 3D plány s fotorealistickým výstupem.
Služby bytového architekta
Budete-li chtít nové kuchyni vhodně přizpůsobit i zbytek interiéru, můžeme Vám za smluvní cenu nabídnout služby bytového architekta.
Pořízení nábytku
o dokončení stavebních úprav vybavíme Váš interiér vestavným či volně stojícím nábytkem ze showroomu Cígler Home Design.
Designové osvětlení
Vhodně zvolené světelné prvky budou v průběhu dne a večera proměňovat Váš interiér. Vyberte si osvětlení a my zajistíme jeho dodávku a instalaci.


Váš nový interiér nosíme v hlavě

Hned při prvním setkání v našem interiérovém studiu v Brně nás budou zajímat vaše představy a očekávání týkající se funkce nového bytového designu. Budeme se ptát na to, čemu dáváte přednost, na vaše oblíbené odstíny i materiály. Kompletní představu o vašem novém interiéru získáme ale až díky návštěvě u vás doma, kde budeme moci první nápady zasadit do konkrétních dispozic.

3D návrhy interiérů
zhmotní váš nový domov

Na základě výstupů ze schůzek a výkresové dokumentace vytvoří bytový architekt dispoziční návrh, který po odsouhlasení doplní fotorealistickými 3D vizualizacemi. Standardně dodáváme dvě až tři vizualizace každého prostoru z různých úhlů. Ke konkrétním návrhům interiérů vám předložíme přehled všech materiálů, dekorů, použitých doplňků (např. osvětlení) a cenovou nabídku. Pokud se s námi pustíte i do realizace navrženého interiéru, získáte vizualizace v ceně zakázky.

Zaujaly vás naše kuchyně nebo potřebujete nezávaznou cenovou kalkulaci? Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

H-Park Brno, Heršpická 11 c, 639 00 Brno
Po – Pá  10 – 19 h, So  10 – 16 h

Cígler Home Design Facebook Cígler Home Design Instagram