Kuchyně pro mladou rodinu

Typ realizace: kuchyně do novostavby | srpen 2016 | Rosice

Rodiče se dvěma dětmi si v Rosicích u Brna pořídili v nové zástavbě rodinný dům a zatoužili po moderním interiéru. Ve studiu Cígler Home Design jsme do bílo-šedého prostoru navrhli kuchyň, spotřebiče a jídelní sestavu.

Kde umělé a přírodní materiály souzní

Majitelé našli zalíbení v minimalistickém designu, kterému v interiéru kuchyně dominuje bílá a šedá barva. Reprezentují je bílé zdi a přiznaný šedý betonový strop a schodiště v pozadí. Stejnou barevnost mají i velkoformátové dlaždice s decentním motivem mramoru. 

Designérka Olga Jarošková zvolila pro kuchyni mladé rodiny linku v prémiovém bílém lak s vysokým leske a pracovní desku v imitaci betonu. Jídelní sestava se skládá ze stolu z teakového dřeva a plastových transparentních židlí Scab.

Spotřebiče, které mají styl

V prostorné kuchyni spojené s obývacím prostorem bylo dost místa na použití výrazného odvětrávání, které bude snadno redukovat zápach z vaření. Nad pracovní částí kuchyně jsou proto zavěšeny dva designové odsavače značky Elica, které pracovní plochu současně osvětlují. Desku v imitaci betonu jsme osadili granitovým dřezem Schock. Spotřebiče Electrolux, jako je chladnička, trouba, myčka nebo mikrovlnka, jsou schované v bílé úložné stěně s podsvícenými úchyty.

Další reference

Bydlení v nové čtvrti

Bydlení v nové čtvrti

Na Kociánce, realizace 2020

Krásná rekonstrukce v Brně

Krásná rekonstrukce v Brně

Rekonstrukce, Brno, jaro 2019

Zaujaly vás naše kuchyně nebo potřebujete nezávaznou cenovou kalkulaci? Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.


 
kuchyňské studio "Kitchen story" oc campus square, palachovo nám.2 , 625 00 Brno
Po – Pá  10 – 19 h, So  10 – 16 h

Cígler Home Design Facebook Cígler Home Design Instagram