Rodinný dům Újezd u Brna

Typ realizace: rekonstrukce kuchyně | srpen 2015 | 200 000 Kč

Starší pár koupil řadový domek v Újezdu u Brna a přál si ho vybavit novou kuchyní a koupelnou. Klienti na dodávku kuchyně spěchali a studio Cígler Home Design kuchyň dodalo za tři týdny. Finanční strop klientů byl 200 000 Kč včetně spotřebičů. 

Místo obkladů mají v kuchyni dřevo

Klienti nechtěli na zdi za linkou obkladačky, proto designérka Olga Jarošková zvolila pro tuto část materiál použitý už na pracovní desce. Vzhledem k charakteru prostoru byl zvolen světlý odstín Magnolie, který prostor prosvětlil. Barva dřeva v kuchyni odpovídá zadání majitelky domu a koresponduje s podlahou. Jak je na fotkách jasně patrné, dřevo celý prostor příjemně zútulnilo. 

Dodané spotřebiče

mikrovlnka, chladnička, trouba, myčka, sklokeramická deska, digestoř AEG šířka 90 cm, granitový dřez Shock s baterií a sprchou

V kuchyni se potkávají moderní prvky se dřevem

Celá proměna i s realizací nakonec splnila finanční představy klientů. V kuchyni jsme použili spotřebiče značky Progress ze skupiny Electrolux. Díky množství skříněk došlo k rozšíření pracovní plochy, která mimo jiné slouží k servírování jídla na stůl. Součástí dodávky byl i jídelní stůl na míru. Mikrovlnka v tomto případě nezabírá pracovní plochu, protože je prakticky součástí horní řady skříněk. Návrhářka studia Cígler Home Design v kuchyni použila atraktivní výklopy a dlouhé úchytky pro docílení moderního designu a pohodlného otvírání. 

Další reference

Kuchyně pro zápasníka

Kuchyně pro zápasníka

Rekonstrukce / zima 2018 / Praha

Krásná tmavá kuchyně

Krásná tmavá kuchyně

Novostavba, jaro 2019, U Tišnova

Zaujaly vás naše kuchyně nebo potřebujete nezávaznou cenovou kalkulaci? Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

H-Park Brno, Heršpická 11 c, 639 00 Brno
Po – Pá  10 – 19 h, So  10 – 16 h